Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları
26 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 44 kez okundu.

Bugünkü Dekorasyon kategorisinde yer alan  makalemizde ise konumuz Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları, Bu sayfaya geldiğinize göre yatak odası alacaksınız ve fiyat araştırması yapıyorsunuz demektir. Sizlere fikir vermeye çalışacağız.

Giyim trendleri gibi ev dekorasyonunun modası da hızla değişim göstermektedir. Evinizin en az vakit geçiriyormuş gibi zannettiğiniz ama aslında en çok vakit geçirdiğiniz yer olan yatak odası, hem uyku kaliteniz açısından hem de göz zevkiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda her sene yeni modeller ve yeni seçenekler ile karşımıza çıkıyor.

Country Yatak Odası Modelleri

Genel olarak beyaz, pembe ve açık renklerin tercih edildiği yatak odası modelinde Amerika da kasaba, köy küçük şirin yatak odası akla gelmektedir. Bu mantıktan yola çıkarak hazırlanan koleksiyon da yatak başlıkların dantel işlemeli ya da ferforje yatak başlıkları tercih edilmek ile beraber dolap ve yatak odasının bütünlüğünde romantik esintiler oldukça fazladır. Son zamanların trend olan bu yatak odası modelleri ve fiyatları 3.800 TL’den başlayarak istenilen özelliğe göre fiyatı artmaktadır. Yatak odası modellerinden bize göre en göz alıcı modeli ise aşağıdaki gibidir.

Damla Country Yatak Odası Takımı

Minimalizm Yatak Odası Modelleri

Son trendler arasında ev dekorasyonunda oldukça sık karşımıza çıkan minimalizm modası, yatak odası modellerinde de oldukça karsımıza çıkmakta, kökeni 1960 yıllarına dayanmak ile beraber sadeleşmek olarak ta basitçe özetlenebilir. Otel odalarından ilham alınarak yola çıkıldığında oldukça sade ve işlevsel yatak odaları gözümüze çarpıyor. Genel olarak siyah, beyaz, gri renklerin tercih edildiği yatak odası modelleri ve fiyatları fiyatları 4.000 TL’den başlayarak isteklerinize göre fiyat değişikliği göstermektedir. Minimizalizm Yatak Odası Modellerine en güzel örnek ise bizce aşağıda yer alan modeldir.

Minimalist Yatak Odası Modeli

Classic Yatak Odası Modelleri

Kökeni saray kültürüne dayanan classic yatak odası modelleri, renk tercihi olarak koyu ahşap rengi, kahverengi, altın rengi ve çoğunluk ile altın varak detayları barındıran, ağır ve oturaklı yatak odası modelleri arasında tercihler arasında yer almaktadır. Fiyatları genel olarak işçilik ve mobilyanın ağaç kalitesine göre değişse de, kısaca fiyat bilgisi vermek gerekir ise bu yatak odası modelleri ve fiyatları 5.500 TL’den başlayan fiyatlardan başlamaktadır. Bu model ise zaten genellikle daha çok zengin evlerinde yer alan modellerden birisi olan gibi aşağıda olan modeldir.

Classic Yatak Odası Modelleri

Dekorasyon kategorimizde yer alan bir çok model gibi daha fazla modele ise https://www.hepsiburada.com/yatak-odasi-takimlari-c-60000368 sitesinde olan modellere bakabilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git