Modern Ev Dekorasyonu Fikirleri

Modern Ev Dekorasyonu Fikirleri
10 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 60 kez okundu.

Modern ev dekorasyonu zannedildiğinin aksine çeşit çeşit malzemeler için para harcadığınızı ve sizi ağır bir yükün altına koyacak gereksiz yeniliklerden değildir. Evinizi dekore etmek için renklerin harika tonlaması ve canlılığı ile oluşacak bir kompozisyon kullanırsanız görselliğe hitap eden güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

Bu hususun aslında çok zevkli olacağının bir sebebi de bütün hayal gücünüzü dökecek bir alan bulmuş olmanızdan ileri gelir. Eğer bir tarzınız yoksa önceden yapılmış çalışmalara iyice bakmanız gerekir. Hoşunuza giden birbiriyle uyuşan ürünleri belirleyip bütçenize göre zamana yayabilirsiniz. Modern ev dekorasyonu yaparken ilk olarak göze en fazla çarpan koltuklardan başlanmalıdır.

Modern Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı?

Abartıya kaçmayan sade tonda beyaz, mor, kahve renkli çekyatların kişiye huzur veren bir yapısı vardır. Bununla beraber duvar renklerinin de kreme veya maviye boyanması gerekir. Evlerde en sık göze çarpan hata farklı renklerdeki mobilyaların aynı odada bulunmasıdır. Renk armonisi evinizi zarif ve şık gösterecek detaylardandır. Evinizi düzenlerken sakın ikinci eşyalarınızı kapı dışarı etmeyin. Özellikle ahşap olanlar evinize klas bir estetik sunabilir.

Modern Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Ev dekorasyonu örneklerine bakarsanız büyük miktarda para harcanmış işlerde bile hoşa gidenin sadelik olduğunu eminim fark etmişsinizdir. Evi bir sürü süsle donatmak kesinlikle şıklık neticesi değildir. Bunun yanında her yere gereksiz örtüler atmayı kesinlikle denemeyin. Bu absürt ve yapmacık olacaktır. Eğer eve farklı eşyalar katmak istiyorsanız saksı standları, odaya dağıtılmış ayak uzatma tabureleri kullanabilirsiniz. Yer ve perde tasarımları için de detaylı bir araştırma gerekir.

Mesela bütün yerlerinizi orijinal bir tasarımla şekillendirmek mükemmel bir tercihtir. Burada yapılmış tasarımlardan öteye geçerek zaman ayırmanızı ve öncelikle sizin bir şeyler üretmeye çalışmanızı öneririz. Çünkü eve her girdiğinizde kendi yaptığınız bir ürünü görmek çok mutluluk vericidir. Yanı sıra güneşten, aydan el verdiği ölçüde yararlanmanızı sağlayacak renkler tercih etmelisiniz.

Modern Ev Dekorasyonu Fikirleri

Modern Ev Dekorasyonunda Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

Renkleri odanıza sakinlik ve dinginlik katacak pastel renklerden seçmenizi tavsiye edebiliriz. Bir diğer husus da mutfak gibi çok önemli bir mekândır. Mutfağın ailenizin beraberce geçireceği, sohbetler edeceği bir yer olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Bunun camlara yakın bir bölmeye renkli masanızı yerleştirebilirsiniz. Etrafına birbirinden güzel abajurlar, çiçekler ve bir şamdan koyabilirsiniz. Bunun yanında güzel bir tabloyla da mutfağınızı taçlandırabilirsiniz.

     Modern Ev dekorasyonu yapmak istiyorsanız acele etmenize gerek yoktur. Sindire sindire beğendiğiniz tüm ürünleri zamana yayarak satın alabilirsiniz. Bu sayede içinize fazlasıyla sinmesini sağlayabilirsiniz. 

Ev dekorasyonu ile ilgili bir çok makaleye ulaşabilmek için sitemiz içerisinde yer alan Dekorasyon bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git